Soukromá půjčka na směnku bez poplatků předem

Pokud po vás někdo bude požadovat zaplacení nějakého poplatku předem, tak se s téměř 100% jistotou bude jednat o podvod. Pokud po vás někdo bude požadovat zaplacení nějakého poplatku předem, tak se s téměř 100% jistotou bude jednat o podvod.

Půjčit si peníze nemusí být někdy až tak snadné, jak by to mohlo na první pohled vypadat. Je pravda, že v současné době jsou půjčky nabízeny „na každém rohu“. Už i v bance se dají menší půjčky vyřídit bez potvrzení o příjmu. U menších částek, pár tisíc korun, nemají banky tak přísné podmínky, jako tomu bývalo dříve.

A pak zde také jsou stovky různých půjček nabízených na internetu od nebankovních společností. I tam není problém sehnat menší půjčku bez dokazování příjmu nebo bez kontrolování registrů

Přesto ale mohou nastávat situace, kdy vám nikdo nechce půjčit peníze. Třeba protože máte záznam v registru. Nebo když nemůžete doložit vůbec žádné příjmy. Nebo třeba když jste v exekuci. Co s tím?

Soukromá půjčka na směnku

Řešením podobné situace, když vám nikdo nechce půjčit peníze, můžete být soukromá půjčka na směnku. Tyto speciální úvěry jsou zpravidla poskytovány soukromými osobami, investory. Ti mají k dispozici peníze, které chtějí zhodnotit investicemi v segmentu nebankovních půjček. Jsou to sice zpravidla rizikové investice – ale pokud se vezme do úvahy, že u takových rizikových půjček jsou podstatně vyšší úroky než třeba u banky, pak se to vyplatí.

Pro vás to pak znamená, že si můžete půjčit peníze i když máte záznam v registru, jste bez příjmu nebo vám hrozí exekuce. Musíte ale počítat s tím, že půjčky na směnku nejsou levné a nejsou ani moc výhodné. Takže pokud máte možnost půjčit si peníze někde jinde – třeba u známých nebo od rodiny. Nebo alespoň od banky či nějaké nebankovní společnosti, bude to určitě výhodnější než nějaká soukromá půjčka na směnku.

Půjčka na směnku bez poplatků předem

Pokud byste se rozhodli pro nějakou soukromou půjčku na směnku, které jsou inzerovány na internetu (například zde), pak si určitě dejte pozor na placení poplatků předem a další podvodné nabídky.

Přece jen, u půjček na směnku se vyskytuje celá řada podvodných nabídek. Pokud po vás někdo bude požadovat zaplacení nějakého poplatku předem, tak se s téměř 100% jistotou bude jednat o podvod. A na to si dávejte velký pozor. Nikdy byste neměli platit nic předem. Stejně tak byste nikdy neměli nic podepisovat, dokud si to pořádně neprostudujete a dokud nedostanete peníze.

Nevěříte, že by mohlo být tak snadné získat peníze? Opravdu ne? Pak si to sami vyzkoušejte!