Rychlá půjčka do 30 000 Kč ihned i v hotovosti (ještě dnes)

Potřebujete rychle půjčit peníze? Tato rychlá půjčka, vám je nabízí peníze ještě dnes, klidně i v hotovosti na ruku. Půjčka může být až do 30 000 Kč (pro nové klienty jen maximálně 5 000 Kč). Předpokladem pro schválení úvěru, je alespoň nějaký minimální pravidelný příjem (dokládá se). Potřebujete rychle půjčit peníze? Tato rychlá půjčka, vám je nabízí peníze ještě dnes, klidně i v hotovosti na ruku. Půjčka může být až do 30 000 Kč (pro nové klienty jen maximálně 5 000 Kč). Předpokladem pro schválení úvěru, je alespoň nějaký minimální pravidelný příjem (dokládá se).

Získat rychle peníze, když je nutně potřebujete, může být někdy hodně složité. Banky obvykle půjčí jen těm, kdo mají pravidelný příjem ze zaměstnání. Nebankovní společnosti, zase nabízí poměrně nevýhodné podmínky.

Rychlá půjčka do 30 000 Kč, bez skrytých poplatků

Jednou z možností, jak si rychle půjčit peníze (třeba i v hotovosti), nabízí i tato půjčka. Můžete zde dostat až 30 000 Kč, v podstatě ihned.

Peníze je možné dostat i v hotovosti, během velmi krátké doby. Půčka je určena pro ty, kdo mají alespoň minimální pravidelný příjem.

  • Půjčka od 500 Kč do 30 000 Kč (nový klient max. 5000 Kč)
  • Splatnost 5 – 30 dnů (jednorázová splátka)
  • Bez skrytých poplatků – předem víte, kolik vás to přesně bude stát
  • Stačí jen minimální příjem – určeno i pro zaměstnance, důchodce, OSVČ (není určeno pro nezaměstnané, studenty, a ty, kdo mají měsíční příjem pod 5000 Kč)
  • Bez zástavy a bez ručení
  • Peníze v hotovosti můžete dostat ještě dnes
  • Vyřízení online

Půjčka v hotovosti na cokoliv ještě dnes

Získání půjčky je velmi snadné. Stačí vyplnit příslušnou nezávaznou online žádost (viz zde) a úvěr můžete mít vyřešený během pár minut.

Kromě vyplnění následující nezávazné žádosti, bude potřeba ještě ověřit váš telefon (potvrzovací SMS), nebo doložit vaše osobní údaje (naskenovaná nebo vyfocená občanka, a druhý doklad totožnosti).

Po schválení půjčky, si můžete nechat poslat peníze na účet v bance (můžete je tam mít už do 10 minut, záleží i na to, u které banky máte bankovní účet).

Nebo si můžete nechat vyplatit peníze i v hotovosti. Tato nebankovní finanční společnost, spolupracuje se sítí čerpacích stanic. Stačí vám tedy jen zajet na nejbližší čerpací stanici, a zde vám ihned vyplatí půjčku v hotovosti na ruku.

Rychlá půjčka – peníze ihned

Aby vám byla půjčka ihned schválena, je nutné splňovat několik základních předpokladů. Kromě doložení totožnosti (platné osobní doklady, kontaktní telefon), je potřeba, abyste měli nějaký minimální pravidelný příjem.

Budete tedy potřebovat platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (cestovní pas, rodný list, zbrojní průkaz, řidičský průkaz, karta pojištěnce, apod.).

Dokládá se i aktuální příjem (výplatní páska, výpis z bankovního účtu, důchodový výměr, apod.). Pokud jste student, nezaměstnaný, nebo bez pravidelného příjmu, tak vám půjčka nebude schválena.

Kolik stojí rychlá půjčka v hotovosti?

Pokud byste si půjčili například 5000 Kč na 30 dní, pak budete za měsíc vracet jednorázovou splátku ve výši 7204,89 Kč. Navíc tedy za půjčení peněz, zaplatíte 2204,89 Kč za 30 dní. To odpovídá RPSN 10791,2% a roční úrokové sazbě 40%.

Neplatíte zde ale nic předem, ani žádné jiné poplatky. Přesnou částku, kterou budete muset vracet, vám zobrazí příslušná kalkulačka, při podávání žádosti. Uvidíte kolik přesně a kdy, budete muset vrátit.

Okamžitá online půjčka v hotovosti – ještě dnes:

Po vyplnění této nezávazné žádosti, budete vyzváni k ověření vašeho telefonního čísla (verifikační SMS). Bez toho, nezačne být vaše žádost vyřizována.

Nevěříte, že by mohlo být tak snadné získat peníze? Opravdu ne? Pak si to sami vyzkoušejte!

Užitečné informace
Všechny půjčky