Nebankovní půjčka pro OSVČ bez zástavy

Jednou z možností, jak podnikatel (OSVČ), může získat nějaké finanční prostředky, je i tato nebankovní půjčka. Jednou z možností, jak podnikatel (OSVČ), může získat nějaké finanční prostředky, je i tato nebankovní půjčka.

Podnikáte jako OSVČ, nebo se snad rozhodujete začít podnikat jako OSVČ? A zajímalo by vás, jestli existuje nějaká možnost, jak si rychle půjčit peníze na rozjezd vašeho podnikání? V bance vás jako začínajícího podnikatele odmítli, a vy nevíte kam se obrátit, pro získání potřebného kapitálu?

Půjčka od banky pro podnikatele

Začínající podnikatel to má se získáváním finančních prostředků poměrně těžké. Podnikatelům, kteří zatím nepodali alespoň jedno daňové přiznání, ve kterém by mohli doložit přiměřený obrat, banky obvykle nepůjčují. A když už, tak jen velmi neochotně. Pokud potřebujete nějaké peníze na investice, tak je zpravidla potřeba předložit velké množství papírů, nebo půjčené finanční prostředky zaručit nějakou zástavou (nemovitost, výrobní prostředky apod.).

Hodně lidí ale chce podnikat a na rozjezd podnikání by jim stačila třeba i jen menší suma peněz. Kde takovou půjčku ale najít?

Nebankovní půjčka pro OSVČ

Jednou z možností, jak podnikatel (OSVČ), může získat nějaké finanční prostředky, je i tato nebankovní půjčka. Pravda, nemůžete zde získat nějakou velkou sumu peněz. Zato ale můžete mít finanční prostředky k dispozici velmi rychle, a bez zbytečných otázek, nebo bez předkládání nějakých potvrzení. Není zde vyžadována nějaká záruka, zástava nebo ručitel.

Nebankovní půjčka pro podnikatele

Tato nebankovní půjčka pro OSVČ vám umožní získat částku do 30000 Kč jen na základě vašich osobních dokladů:

  • Úvěr pro OSVČ od 5000 Kč do 30000 Kč
  • Splatnost od 3 měsíce do 12 měsíců
  • Jsou požadovány pouze základní osobní doklady
  • Půjčka je bez registrů a bez potvrzení o příjmu nebo DP
  • Vyřízení přes internet do 5 minut
  • Minimální věk 21 roků

K vyřízení této půjčky pro OSVČ vám postačí vyplnit následující jednoduchou online žádost. Zadáte základní osobní údaje a pak už jen vyčkáte, než budete informováni o výsledku posouzení vaší žádosti (email nebo telefon). Informaci o tom, zda byla půjčka schválena, se dozvíte během několika málo minut.

Online žádost o půjčky pro OSVČ:

Nevěříte, že by mohlo být tak snadné získat peníze? Opravdu ne? Pak si to sami vyzkoušejte!