Nebankovní úvěr až 2 milióny korun

Nebankovní úvěr až 2 milióny korun Nebankovní úvěr až 2 milióny korun

Společnost VitaCredit nabídne svým zákazníkům úvěry od 50 000 do 1,88 milionu korun! VitaCredit je českou společností, která působí po celém území naší republiky.

Ke každému zákazníku mají individuální přístup, vytvoří Vám půjčku na míru tak, abyste se později nedostali do problémů se splácením půjčky. Vzhledem k tomu, že VitaCredit nabízí vysoké půjčky, bonitu svých klientů si ověří. Každá smlouva a nabídka je transparentní, VitaCredit se vyhýbá skrytým poplatkům. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému klientovi, díky tomu může vzniknout kvalitní spolupráce!

  • Až 1,88 milionu korun
  • Půjčka na cokoli
  • Transparentní smlouvy
  • Půjčka od 18 let

Chci půjčku!

Chcete půjčku, ale nevíte, co vše potřebujete? Za prvé nemusíte být občanem České republiky, postačí Vám doložitelný přechodný pobyt na území České republiky. Půjčit si navíc můžete od 18 let, horní hranici nemá VitaCredit stanovenou. Máte účel, který ale nechce společnosti sdělovat? To vůbec nevadí, VitaCredit nezjišťuje účel Vaší půjčky. Co ale bude společnost zjišťovat, tak Vás trvalý příjem a samozřejmě databáze dlužníků a tak podobně.

Výhodami půjčka od VitaCredit oplývá. K získání půjčky musíte mít 18 let a trvalý příjem. Navíc si můžete půjčit až 1,88 milionu korun a to bez udání účelu půjčky! Půjčku dostanete do 7 dní od schválení žádosti. To obvykle probíhá do dvou dnů.

Nevěříte, že by mohlo být tak snadné získat peníze? Opravdu ne? Pak si to sami vyzkoušejte!

Užitečné informace
Všechny půjčky