První půjčka do 8.000 Kč na 14 dní ZDARMA bez poplatků a úroků

Hledáte levnou půjčku? Tady můžete mít 8 000 Kč na 14 dní úplně zadarmo. Bez poplatků, bez úroků a bez navýšení. Vyřízení úvěru je kompletně online, peníze máte do 10 minut na účtu v bance. Bez ručitele a podvodů. Hledáte levnou půjčku? Tady můžete mít 8 000 Kč na 14 dní úplně zadarmo. Bez poplatků, bez úroků a bez navýšení. Vyřízení úvěru je kompletně online, peníze máte do 10 minut na účtu v bance. Bez ručitele a podvodů.

Postihla vás snad nějaká finanční pohroma? Nedostává se vám finančních prostředků, a přesto vás tíží náhlé finanční výdaje? Nevíte jak to řešit a zoufáte si? Pak nemusíte! Na každý problém existuje řešení. Určitě se nějaké řešení najde i pro vaše trápení.

Nedostatek finančních prostředků jistě není nic příjemného. V některých situacích, by vám s tím mohla pomoci půjčka (pozor ale na to, že ne každý finanční problém, se dá řešit půjčkou, někdy by takové řešení bylo naopak kontraproduktivní a vaše finanční problémy by to jenom zhoršilo).

První půjčka zdarma, bez úroků, bez poplatků a bez navýšení

Pro některé situace, může být půjčka vhodným řešením. Třeba, když vám schází peníze před výplatou, a vy víte, že celý úvěr budete schopni za kratší dobu splatit bez většího omezení. Pak vás půjčka ani nemusí nic stát.

Na internetu se dá najít hned několik krátkodobých půjček, kde si napoprvé můžete půjčit i zcela zadarmo (bez placení poplatků i bez úroků).

Pokud svoji první půjčku včas splatíte, tak je to i bez navýšení. Vracíte jenom to, co jste si na začátku vypůjčili. Žádné úroky (0%), žádné poplatky (0 Kč), nic navíc.

Jednou z možností, jak mít peníze ještě dnes (do 10 minut na účtu v bance), nabízí i tato rychlá půjčka.

Jako nový klient, zde můžete dostat až 8 000 Kč na 14 dní, a nic vás to nebude stát. Pokud svoji první půjčku za 2 týdny včas a řádně uhradíte, pak jsou úroky 0%, neplatíte žádné poplatky (0 Kč), a celkové navýšení je také 0 Kč. Vše je kompletně zadarmo.

Můžete si zde pochopitelně půjčit i větší sumu peněz, na delší dobu. Nebo nemusíte půjčku nesplácet ihned a prodloužit si dobu splatnosti. Za to se už ale platí běžné poplatky, podle aktuálního ceníku.

První půjčka na 14 dní je zdarma – peníze máte ihned

 • Pro nové klienty je první půjčka zadarmo
 • Bez úroků, bez poplatků, bez navýšení
 • První půjčka je maximálně do 8 000 Kč
 • Doba splatnosti je na 14 dní
 • Vyřízení bez ručitele a bez dokládání účelu
 • Peníze dostanete ihned na účet v bance (do 10 minut)

Pokud byste potřebovali více peněz, i to je možné. Půjčka může být navýšena až na 15 000 Kč (případně až do 20 000 Kč). Doba splatnosti může být až na 1 měsíc (28 dní). U půjčky je možné i prodloužení splatnosti (i opakovaně). Za toto vše, se už ale platí běžné poplatky, podle ceníku.

Jaké jsou podmínky pro schválení půjčky?

K vyřízené této výhodné rychlé půjčky, toho až tak moc nepotřebujete:

 • Platný občanský průkaz
 • Pravidelný příjem
 • Minimálně 18 roků
 • Vlastní bankovní účet
 • Mobilní telefon a emailový kontakt

Půjčka je dostupná i pro důchodce

Tato finanční nabídka (půjčka 8.000 Kč zdarma), je dostupná například i pro důchodce. Pokud má senior pravidelný příjem (starobní důchod, invalidní důchod, příjem z nějaké brigády), pak má možnost získat peníze ještě dnes, jako kdokoliv jiný.

Kolik stojí první nebo i další půjčka?

První půjčku, můžete mít jako nový klient úplně zadarmo. Za úvodní půjčku 8000 Kč, kterou splatíte do 14 dnů, neplatíte žádné poplatky (0 Kč), žádné úroky (0%), není zde žádné navýšení – celková splátka je pouze 8 000 Kč (RPSN je tedy 0%)

U běžné půjčky, například 10 000 Kč na 28 dní, by vám již byl účtován poplatek 2867 Kč a úroky 276,16 Kč (roční úroková sazba je 36%). RPSN by tu takové půjčky vycházelo na 3426,44%. Celkově byste vraceli jednu splátku ve výši 13 143,16 Kč.

I běžnou půjčku, je ale možné získat levněji. Pro klienty je k dispozici věrnostní program se slevou až 25%. Každý měsíc jsou také různé kampaně, kde je možné získat slevu na běžnou půjčku až 90%.

Uvedené informace jsou aktuální k datu zveřejnění na tomto webu. Podmínky půjčky, výše poplatků, nebo aktuální úroková sazba se v průběhu času může měnit – viz aktuální informace na webu poskytovatele.

Nevěříte, že by mohlo být tak snadné získat peníze? Opravdu ne? Pak si to sami vyzkoušejte!

Užitečné informace
Všechny půjčky