Rychlá půjčka v hotovosti Brno

Někdy si můžete půjčit peníze i bez příjmu nebo bez registrů. Stačí si jen vybrat. Někdy si můžete půjčit peníze i bez příjmu nebo bez registrů. Stačí si jen vybrat.

Jaké jsou možnosti získání rychlé půjčky v hotovosti, ve městě Brno? Bydlíte v Brně nebo v jeho okolí a hodily by se vám rychle nějaké peníze navíc? Potřebujete je mít k dispozici okamžitě, nejlépe ještě dnes, nebo dokonce i o víkendu? Pak jsme pro vás připravili přehled několika hotovostních půjček pro Brno a okolí. Jsou zde různé úvěry, od těch krátkodobých na několik (desítek) tisíc korun, po vyšší sumy. Někdy si můžete půjčit peníze i bez příjmu nebo bez registrů. Stačí si jen vybrat.

Brno – rychlá nebankovní půjčka i se záznamem v registru

Jednou z finančních společností, které nabízí půjčky a úvěry ve městě Brno je i společnost AKompas Brno. Ta nabízí rychlou nebankovní půjčku i se záznamem v registru pro zaměstnance nebo pro důchodce. V nabídce je i půjčka pro začínající podnikatele (OSVČ), a to až ve výši 300.000 Kč na 4 roky.

Neplatíte zde žádné poplatky předem. Půjčka je nabízena bez ručení, a bez jakékoliv zástavy. Je zde i možnost krátkodobého přerušení splátek (na 3 měsíce), třeba z důvodu ztráty zaměstnání, dlouhodobé nemoci nebo poklesu příjmu u podnikatelů. Peníze pak můžete mít ihned, při návštěvě pobočky. Pro sjednání úvěru je nutné se předem telefonicky objednat. Více informací najdete na www.akompas.cz.

Rychlá půjčka v hotovosti i o víkendu Brno

Další společností, která vám umožní sehnat peníze rychle, v hotovosti a klidně i o víkendu je nebankovní finanční společnost Provident. Ta nabízí své služby v celé ČR a nechybí tak ani ve městě Brno. Jedním z hlavních produktů této úvěrové společnosti je hotovostní půjčka. Stačí si pouze telefonicky nebo přes internet dohodnout termín schůzky, a pověřený pracovník se dostaví až k vám domů.

Přímo u vás doma pak ihned můžete podepsat smlouvu a dostat peníze v hotovosti, a to i o víkendu. Takto můžete dostat až 90 tisíc korun. Peníze pak splácíte formou pravidelných týdenních nebo měsíčních splátek. Pro vyřízení této nabídky je mimo jiné potřeba disponovat nějakým pravidelným příjmem. Více informací najdete na www.provident.cz.

Půjčka v hotovosti na auto Brno

Pokud potřebujte sehnat peníze a nikde vám nechtějí vyjít vstříc z důvodu nízkého (nebo dokonce žádného) příjmu, nebo třeba proto, že máte nějaký negativní záznam v registru, pak je zde ještě půjčka na auto. Tedy, že se u půjčky zaručíte zástavou vašeho automobilu. Nespornou výhodou je zde to, že toto auto může klidně dále používat.

Půjčku v hotovosti na auto ve městě Brno nabízí třeba společnost Zastvuz. Již do hodiny můžete mít peníze v hotovosti i bez nahlížení do registrů, bez doložení příjmu a bez ručitele. Celková částka, kterou takto můžete získat, se odvíjí od hodnoty vašeho auta.  Více informací najdete na www.zastavuz.cz

Půjčka i v hotovosti až 80000 Kč Brno

Peníze v hotovosti pak nabízí i E-hotovost.cz. Můžete zde mít částku od 4000 Kč do 80000 Kč. Pro vyřízení pak nepotřebujete ručitele, ani ničím ručit (žádná zástava apod.). Při posuzování vaší žádosti se také nenahlíží do bankovních nebo nebankovních registrů. Pokud snad máte záznam v nějakém takovém registru, pak to zde není na překážku pro schválení. Je pouze požadováno, aby vám bylo alespoň 18 roků a měli jste nějaký zdroj pravidelného příjmu. Více informací na www.e-hotovost.cz.

Nevěříte, že by mohlo být tak snadné získat peníze? Opravdu ne? Pak si to sami vyzkoušejte!

Užitečné informace
Všechny půjčky