Půjčka bez doložení příjmu a bez ručitele

Tato rychlá půjčka, kterou dostanete i bez doložení příjmu, a bez ručitele, je nejvýhodnější v ČR. Tato rychlá půjčka, kterou dostanete i bez doložení příjmu, a bez ručitele, je nejvýhodnější v ČR.

Hodila by se vám seriózní rychlá půjčka? Půjčka, kterou si můžete vyřídit ihned, online, přes internet? Nemusíte nikam chodit, nemusíte nikam posílat nějaké papíry a smlouvy. Vše jednoduše a rychle vyřídíte z pohodlí domova a peníze máte obratem k dispozici.

Nejvýhodnější rychlá půjčka v ČR

Tato rychlá půjčka, kterou dostanete i bez doložení příjmu, a bez ručitele, je nejvýhodnější v ČR. Nabízí vám férové a jasné podmínky a ty nejnižší poplatky, jaké vůbec u podobného typu úvěru můžete dostat. Platíte totiž jen 33 Kč za každých půjčených tisíc korun. Nemusíte se tedy bát, že by vás poplatky za vypůjčené peníze nějak zruinovali.

Jaké má podmínky půjčka bez doložení příjmu?

  • Půjčka od 1000 Kč do 10 000 Kč
  • Při opakovaném půjčení peněz až 15000 Kč
  • Splatnost až 30 dní
  • Poplatek je pouze 33 Kč za každých 1000 Kč bez dalších poplatků nebo úroků
  • Schválení půjčky do 10 minut
  • Nemusíte splácet celou půjčku ihned, postačí měsíční splátka 10%

Peníze i bez doložení příjmu a bez ručitele

Pro vyřízení tohoto úvěru navíc není nutné dokládat potvrzení o příjmu. Postačuje jen platný doklad k doložení vaší totožnosti (typicky třeba občanský průkaz), a dále pak to, aby vám bylo nejméně 18 roků. A to je v zásadě vše, co k vyřízení půjčky bez doložení příjmu, potřebujete.

Ihned si můžete vyplnit nezávaznou online žádost o tuto půjčku. Stačí, když vyplníte následující online formulář, kam uvedete své osobní údaje a to, kolik peněz byste potřebovali půjčit.

Po vyplnění všech potřebných údajů je vaše půjčka ihned vyhodnocena, a nejpozději do 10 minut se pak dozvíte výsledek. Tedy to, zda vám byl peněžní úvěr schválen, a kdy můžete očekávat vyplacení peněz.

Splacení půjčky ihned i postupně

Jednou z velkých výhod této online půjčky je i možnost nezaplatit ihned celou částku. Postačí, když budete splácet alespoň 10% z vypůjčené částky každý měsíc. Nebo si můžete až 5x prodloužit dobu splatnosti. Vždy je ale nutné uhradit alespoň onen základní poplatek za půjčku ve výši 33 Kč.

Online žádost o půjčku:

Nevěříte, že by mohlo být tak snadné získat peníze? Opravdu ne? Pak si to sami vyzkoušejte!

Užitečné informace
Všechny půjčky