Půjčka bez doložení příjmu

Jste bez práce, na mateřské, nebo bez příjmů? U nás můžete mít půjčku i bez dokazování příjmů! Jste bez práce, na mateřské, nebo bez příjmů? U nás můžete mít půjčku i bez dokazování příjmů!

Poskytnutí úvěru nebo půjčky bez doložení příjmu není tak úplně samozřejmě. V zásadě jsou pouze dva typů takových půjček. Buď se jedná o rychlé nebankovní půjčky. U nich je možné získat krátkodobou půjčku bez dokládání příjmů v rozmezí od 1000 Kč do 12 000 Kč (v některých případech pak až do 20000 nebo 50000 Kč). Druhým typem úvěrů bez příjmu jsou ty, u kterých je vyžadována zástava.

Jak získat peníze bez příjmu?

Mezi ty, kdo potřebují získat peníze, a nemohou doložit příjem, patří nejčastěji lidé, kteří jsou momentálně bez zaměstnání, matky na mateřské dovolené nebo studenti. Ti zpravidla nemají vůbec žádnou šanci na poskytnutí půjčky od banky. I dobrým, dlouhodobým klientům banky půjčují jen velmi nerady, pokud jim nemohou doložit nějaký pravidelný (a dostatečně vysoký příjem).

Této mezery na trhu pak využívají různé nebankovní společnosti. Těch v ČR momentálně působí víc než tisíc. Z nich ale velká část půjčky jenom zprostředkovává. Těch kdo opravdu poskytují peníze je mnohem méně. Na koho se obrátit a kterou nebankovní společnost si zvolit, to záleží především na tom, jak velkou částku potřebujete a jaké byste chtěli mít podmínky.

Půjčka bez doložení příjmu snadno a rychle

Pokud jste ve finanční nouzi a pomohla by vám půjčka bez doložení příjmu ve výši několik tisíc korun, pak je možné volit z asi dvaceti firem, které nabízí rychlé, SMS půjčky. Patří sem třeba Provident, Ferratum, NetCredit, Půjčka Via SMS, Kouzelná půjčka, Proficredit půjčky, Vata Online, CreditON a další.

Tyto nebankovní společnosti pro poskytnutí půjčky nevyžadují dokládání příjmů. Pro získání peněz potřebujete pouze platné osobní doklady, účet u některé banky a kontaktní email/telefon. u telefonu pak není potřeba pevná linka, nebo mobilní telefon na paušál. Stačí jakékoliv funkční telefonní číslo.

Během vyřizování půjčky nemusíte dokládat svoje příjmy. To je na druhou stranu vykoupeno tím, že napoprvé si zpravidla můžete vypůjčit jen částku do maximální výše 5000 Kč. Doba půjčky je také značně omezena. Je to krátkodobá půjčka. Doba splatnosti se pohybuje v rozmezí 7 – 30 dní. Na druhou stranu je ale možné půjčku i několikrát prodloužit a tak mít peníze vypůjčené na mnohem delší dobu.

Hodila by se vám půjčka bez doložení příjmu? Stačilo by vám 5000 nebo 10000 tisíc korun? Pak neváhejte a požádejte si o peníze ihned!

Nevěříte, že by mohlo být tak snadné získat peníze? Opravdu ne? Pak si to sami vyzkoušejte!

Užitečné informace
Všechny půjčky