Půjčka ihned v hotovosti na ruku

Podle zákona jsou platby v hotovosti omezeny na částku maximálně 270 000 Kč. Podle zákona jsou platby v hotovosti omezeny na částku maximálně 270 000 Kč.

Půjčení peněz, nemusí být žádná věda. Peníze nabízí jak banky, tak i celá řada nebankovních společností. Existují i soukromé půjčky, od soukromých investorů (v poslední době jsou hodně oblíbené tzv. P2P půjčky). Někdy ale můžete mít specifické požadavky, které váš výběr konkrétního finančního produktu, značně limitují. Takovou podmínkou, můžete být třeba požadavek, aby byla půjčka v hotovosti na ruku.

Půjčka ihned a v hotovosti

Je totiž pravda, že velká většina možností, jak si půjčit peníze, je realizována bezhotovostní formou. Tedy, že peníze jsou převáděny na bankovní účet. Ono ostatně – zvláště u vyšší sumy peněz, to ani jinak nejde. Podle zákona jsou totiž platby v hotovosti omezeny na částku maximálně 270 000 Kč. Vše nad tuto částku, již nesmí být realizováno v hotovosti, ale pouze bezhotovostně, převodem na účet.

Ale i u podstatně menších částek, je často vyžadováno vyplacení půjčky, pouze na účet v bance. To je dáno tím, že velká většina možností, jak si půjčit peníze, je dnes už realizována jen přes internet. Ten, kdo půjčuje peníze, a ten kdo je shání, se tak nikdy reálně nepotkají, a komunikují spolu jen přes nějakou webovou stránku.

Požadavek na vyplacení půjčky na účet, je tak jakási ochrana, pro půjčovatele peněz. Vychází to z logiky, že banky mají poměrně přísné podmínky. Než vám založí účet v bance, pečlivě si ověřují vaši totožnost. Často jsou nutné nejméně dva doklady totožnosti, a také osobní návštěva na pobočce v bance. Společnost, která pak půjčuje peníze, má tedy jistotu, že když máte účet v bance, tak banka si prověřila vaši totožnost a že vy, jste skutečně vy.

Půjčka v hotovosti na ruku

I tak jsou ale možnosti, jak získat peníze formou půjčky i v hotovosti, na ruku. Jak již ale bylo zmíněno výše, zpravidla se jedná o menší sumy peněz. Tisíce korun, nebo nižší desítky tisíc korun. I v takovém případě se zpravidla o úvěr žádá přes internet. Vyplníte žádost, a ta je pak ihned zpracována a vyhodnocena. Při volbě vyplacení půjčky v hotovosti na ruku, pak mohou být peníze doručeny přímo k vám domů, nebo si je můžete, vyzvednout na pobočce konkrétní společnosti nebo u některého z partnerů. U některých půjček v hotovosti je tak možné dostat peníze i mimo běžnou pracovní dobu. Třeba i v noci nebo o víkendu.

Nevěříte, že by mohlo být tak snadné získat peníze? Opravdu ne? Pak si to sami vyzkoušejte!

Užitečné informace
Všechny půjčky